Clasa Preg. A Step by step, Invăţători: Georgescu Elena + Dima Florentina, număr de elevi: 17

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 CLR CLR Ed. Fizica CLR Ed. Fizica
9:00-9:50 MEM MEM CLR MEM CLR
10:00-10:50 DP AVAP Religie MM Opțional
11.10-12:00 AVAP MM MEM DP Lb. engleza

Clasa Preg. B Tradiţional, Invăţător: Dumitrescu Ionela, număr de elevi: 34

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 CLR MEM CLR MEM CLR
9:00-9:50 MEM CLR MEM CLR DP
10:00-10:50 AVAP MM DP OPT. AVAP
11.10-12:00 Religie Lb. engleză Ed. Fizica MM Ed. Fizica

Clasa I A Step by step, Invăţători: Toma Larisa + Roman Nicoleta, număr de elevi: 21

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Ed. Fizică CLR CLR CLR DP
9:00-9:50 CLR MEM CLR MEM CLR
10:00-10:50 CLR AVAP MEM Religie AVAP
11.10-12:00 MEM MM Ed. Fizică Lb. engleză MM

Clasa I B Tradițional, Invăţător: Truică Ecaterina, număr de elevi: 24

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 MM CLR CLR CLR CLR
9:00-9:50 MEM CLR CLR CLR MEM
10:00-10:50 Lb. engleză MEM Ed. Fizică MEM MM
11.10-12:00 OPT. AVAP DP AVAP Religie
12.10-13:00 Ed. Fizică

Clasa II A Step by step, Invăţător: Lulă Corina + Didu Sorin, număr de elevi: 22

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 CLR CLR CLR CLR CLR
9:00-9:50 Ed. Fizică Ed. Fizică/ CLR MEM Religie
10:00-10:50 MEM MEM MEM Lb. engleză MEM
11.10-12:00 DP AVAP MM MM AVAP
12.10-13:00 OPTIONAL

Clasa II B Step by step, Invăţători: Beștea Mihaela + Mihalcea Maria, număr de elevi: 20

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 CLR CLR CLR CLR CLR
9:00-9:50 Lb. engleză MEM CLR MEM MEM
10:00-10:50 MEM AVAP MEM Ed. Fizică Religie
11.10-12:00 DP Ed. Fizică MM AVAP MM
12.10-13:00 OPT

Clasa II C Tradiţional, Invăţător: Tudor Constantin, număr de elevi: 33

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 CLR CLR CLR CLR CLR
9:00-9:50 MEM CLR Ed. Fizică MEM MEM
10:00-10:50 DP MEM MEM AVAP Lb. engleză
11.10-12:00 MM AVAP MM Ed. Fizică Religie

Clasa III A Step by step, Invăţători: Popescu Alexandra + Predescu Andreea, număr de elevi: 24

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Matematica Ed. Fizică Limba română Matematică Limba română
9:00-9:50 Limba română Matematică Matematică Limba română Științe
10:00-10:50 Ed. Fizică Lb.engleză Religie Optional AVAP
11.10-12:00 Educație civică Limba română AVAP Lb.engleză Muzică și mișcare
12.10-13:00 Joc și mișcare

Clasa III B Tradiţional, Invăţător: Mitrică Constantina , număr de elevi: 34

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Joc și mișcare Limba română Ed. Fizică Limba română Ed. Fizică
9:00-9:50 Matematică Limba română Limba română Lb.engleză Limba română
10:00-10:50 Religie Matematică Matematică Matematică Ed. Civică
11.10-12:00 Lb.engleză AVAP Științe Optional AVAP
12.10-13:00 Muzică și mișcare

Clasa IV A Step by step, Invăţători: Afrem Monica + Oanță Aurora, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Limba română Limba română Limba română Limba română Limba română
9:00-9:50 Matematică Lb. engleză Matematică Religie Științe
10:00-10:50 Ed. Civică Matematică Lb. engleză Matematică Ed. Fizică
11.10-12:00 Ed. Fizică Istorie Geografie AVAP Muzică și mișcare
12.10-13:00 Joc și mișcare

Clasa IV B Tradiţional, Invăţător: Păuna Tanța, număr de elevi: 29

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Limba română Matematică Limba română Limba română Istorie
9:00-9:50 Religie Limb aromână Limba română Lb. engleză Ed. Fizică
10:00-10:50 Matematică Lb. engleză Ed. Fizică Matematică Matematică
11.10-12:00 Ed. civică Geografie Științe ale naturii AVAP Muzică și mișcare
12.10-13:00 Joc și mișcare

Clasa V A, Diriginte: MĂNESCU ALEXANDRU, număr de elevi: 23

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 44 Limba engleza 50 Lb. franceza 4 Limba română 50 Limba franceză 64 Socio-umane
9:00-9:50 59* Matematica 59* Matematica 41 Istorie 59* Matematica 31 Geografie
10:00-10:50 4 Limba română 4 Limba română 4 Limba română 41D Dirigenție 24 Ed. muzicală
11.10-12:00 14 Biologie 20 Ed. fizica 59* Matematica 20 Ed. fizica 44 Lb. engleza
12.10-13:00 41 Istorie 61 Religie 25 Ed. plastică 23 Ed tehnologică
13.10-14:00 33 Informatica 41 Istorie

Clasa V B, Diriginte: PETRESCU IONELA, număr de elevi: 32

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 59* Matematică 59* Matematica 24 Ed. Muzicală 59* Matematică 14 Biologie
9:00-9:50 23 Ed. tehnologie 20 Ed fizica 31 Geografie 41 Istorie 64 Socio-umane
10:00-10:50 51 Lb. franceza 43 Lb. engleza 51 Limba franceză 20 Ed. fizica 5 Lb. romana
11.10-12:00 41 Istorie 5 Limba română 5 Limba română 5 Lb. romana 25 Ed. plastica
12.10-13:00 33 Informatica 41 Istorie 59* Matematica 14D Dirigenție 43 Limba engleză
13.10-14:00 61 Religie

Clasa VI A, Diriginte: LICULESCU MIRELA, număr de elevi: 22

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 46 Limba engleză 41Istorie 58 Matematica 20 Ed. Fizică 46 Limba engleză
9:00-9:50 4 Lb. romana 32 Geografie 50 Lb. franceza 28 Fizică 50 Limba franceză
10:00-10:50 58 Matematică 50D Dirigentie 24 Ed. Muzicală 14 Biologie 20 Ed. fizica
11.10-12:00 28 Fizica 4 Lb. romana 4 Limba română 62 Religie 4 Limba română
12.10-13:00 64 Socio-umane 58 Matematica 41 Istorie 35 Informatica 25 Ed.plastică
13.10-14:00 23 Ed. tehnologica 58 Matematica 14 Biologie

Clasa VI B, Diriginte: IVAŞCU CLAUDIA, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 26 Fizică 42 Limba engleză 35 Informatică 57 Matematică 11 Limba română
9:00-9:50 11 Limba română 11 Limba română 11 Limba română 14 Biologie 20 Ed. Fizică
10:00-10:50 61 Religie 57 Matematică 41 Istorie 51 Limba franceză 64 Socio-umane
11.10-12:00 57 Matematică 57 Matematică 20 Ed. fizică 42 Limba engleză 31 Geografie
12.10-13:00 51 Limba franceză 14 Biologie 24 Ed. Muzicală 25 Ed. plastică 26 Fizică
13.10-14:00 41 Istorie 61D Dirigenție 23 Ed. tehnologică

Clasa VII A, Diriginte: TIȚĂ MARIUS, număr de elevi: 28

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 50 Limba franceză 10* Limba română 31 Geografie 10* Limba română 56 Matematică
9:00-9:50 61 Religie 10* Limba română 56 Matematică 10* Limba română 45 Limba engleză
10:00-10:50 56 Matematică 45 Limba engleză 56 Matematică 50 Limba franceză 27 Fizică
11.10-12:00 15 Chimie 41 Istorie 15 Chimie 23 Ed. tehnologică 34 Informatică
12.10-13:00 14 Biologie 21 Ed. fizică 27 Fizică 21D Dirigenție 21 Ed. Fizică
13.10-14:00 65 Socio-umane 24 Ed. muzicală 14 Biologie 25 Ed. plastică

Clasa VII B, Diriginte: IONESCU MARINA, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 11 Limba română 44 Limba engleză 12 Biologie 25 Ed. plastică 20 Ed. fizică
9:00-9:50 51 Limba franceză 34 Informatica 58 Matematica 20 Ed. fizică 11 Limba română
10:00-10:50 11 Limba română 15 Chimie 58 Matematică 23 Ed. tehnologică 51 Limba franceză
11.10-12:00 61 Religie 11 Lb. romana 24 Ed. muzicală 12 Biologie 58 Matematică
12.10-13:00 32 Geografie 39 Istorie 15 Chimie 58 Matematică 11D Dirigenție
13.10-14:00 27 Fizica 27 Fizica 65 Socio-umane 44 Limba engleză

Clasa VIII A, Diriginte: TURCU AURORA, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 54 Matematică 54 Matematică 62 Religie 62D Dirigenție 43 Limba engleză
9:00-9:50 5 Limba română 54 Matematică 32 Geografie 32 Geografie 5 Limba română
10:00-10:50 39 Istorie 16 Chimie 50 Limba franceză 43 Limba engleză 54 Matematică
11.10-12:00 52 Limba latină 39 Istorie 14 Biologie 50 Limba franceză 65 Socio-umane
12.10-13:00 23 Ed. tehnologică 5 Limba română 5 Limba română 54 Matematică 16 Chimie
13.10-14:00 24/25 Ed. Muzicală/ Ed. plastică 29 Fizică 19 Ed. fizică 29 Fizică

Clasa VIII B, Diriginte: CHIOSA SABINA, număr de elevi: 32

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 57D Dirigenție 16 Chimie 57 Matematică 41 Istorie 31 Geografie
9:00-9:50 57 Matematică 57 Matematică 57 Matematică 57 Matematică 62 Religie
10:00-10:50 23 Ed. tehnologică 8 Limba română 14 Biologie 47 Limba engleză 48 Limba franceză
11.10-12:00 24/25 Ed. Muzicală/ Ed. plastică 8 Limba română 52 Limba latină 8 Limba română 8 Limba română
12.10-13:00 27 Fizică 48 Limba franceză 31 Geografie 27 Fizică 65 Socio-umane
13.10-14:00 47 Limba engleză 41 Istorie 18 Ed. fizică 16 Chimie

Clasa IX A, Diriginte: DOBRE SONIA, număr de elevi: 28

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 62 Religie 11 Limba română 39 Istorie 66 Socio-umane 48 Limba franceză
9:00-9:50 66 Socio-umane 44 Limba engleză 25 Ed. plastica 11 Lb. romana 24 Ed. Muzicală
10:00-10:50 52 Limba latina 48 Limba franceză 59 Matematică 16 Chimie 11 Limba română
11.10-12:00 2 Geografie 27 Fizica 33 Informatica 59 Matematica 39 Istorie
12.10-13:00 44/47 Limba engleză 2 Geografie 44/47 Limba engleză 44/47 Limba engleză 44/47 Limba engleză
13.10-14:00 11 Limba romana 18 Ed. fizică 44/47 Limba engleză 13 Biologie 33 Informatică
14.10-15:00 27 Fizică 44 Dirigentie

Clasa IX B, Diriginte: GUȘMAN MARIA, număr de elevi: 29

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 66 Socio-umane 62 Religie 25 Ed. Plastică 34 Informatică 57 Matematică
9:00-9:50 18 Ed.fizică 29 Fizică 51 Limba franceză 25 Ed. Plastică 66 Socio-umane
10:00-10:50 24 Ed.muzicală 38 Istorie 31 Geografie 57 Matematică 45 Limba engleză
11.10-12:00 8 Limba română 52 Limba latină 8 Limba română 45 Limba engleză 38 Istorie
12.10-13:00 45 Limba engleză 16 Chimie 34 Informatică 29 Fizică 8 Limba română
13.10-14:00 12 Biologie 8 Limba română 51 Limba franceză 31 Geografie
14.10-15:00 8 Dirigentie

Clasa IX C, Diriginte: PREDUȘ ASINETA, număr de elevi: 28

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 10 Limba română 32 Geografie 51 Limba franceză 32 Geografie 29 Fizică
9:00-9:50 34 Informatică 16 Chimie 12 Biologie 61 Religie 10 Limba română
10:00-10:50 29 Fizică 66 Socio-umane 25 Ed.plastică 34 Informatică 66 Socio-umane
11.10-12:00 58 Matematică 45 Limba engleză 10 Limba română 25 Ed.plastică 45 Limba engleză
12.10-13:00 18 Ed.fizică 52 Limba latină 38 Istorie 51 Limba franceză 58 Matematică
13.10-14:00 45 Limba engleză 38 Istorie 24 Ed. muzicală 10 Limba română
14.10-15:00 51 Dirigentie

Clasa IX D, Diriginte: POPESCU MIHAELA, număr de elevi: 29

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 61 Religie 56 Matematică 56 Matematică 44 Limba engleză 10 Limba română
9:00-9:50 10 Limba română 13 Biologie 28 Fizică 66 Socio-umane 56 Matematică
10:00-10:50 28 Fizică 28 Fizică 48 Limba franceză 10 Limba română 44 Limba engleză
11.10-12:00 56 Matematică 48 Limba franceză 38 Istorie 33 Informatică 15 Chimie
12.10-13:00 24/25 Ed. Muzicală/ Ed.plastică 33 Informatică 28 Fizică 13 Biologie 10 Limba română
13.10-14:00 18 Ed.fizică 33 Informatică 32 Geografie 15 Chimie
14.10-15:00 28 Dirigentie

Clasa IX E, Diriginte: LACUSTA XENIA, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 56 Matematică 26 Fizică 50 Limba franceză 9 Limba română 34 Informatică
9:00-9:50 50 Limba franceză 56 Matematică 14 Biologie 9 Limba română 15 Chimie
10:00-10:50 18 Ed.fizică 34 Informatică 26 Fizică 45 Limba engleză 62 Religie
11.10-12:00 45 Limba engleză 9 Limba română 34 Informatică 14 Biologie 56 Matematică
12.10-13:00 24/25 Ed.plastică/Ed.muzicală 66 Socio-umane 14 Biologie 15 Chimie 32 Geografie
13.10-14:00 9 Limba română 38 Istorie 56 Matematică 26 Fizică
14.10-15:00 26 Dirigentie

Clasa X A, Diriginte: PASĂRE DENISA, număr de elevi: 30

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 43/42 Limba engleză 57 Matematică 43/42 Limba engleză 43/42 Limba engleză 2 Geografie
9:00-9:50 26 Fizică 48 Limba franceză 4 Limba română 43/42 Limba engleză 57 Matematică
10:00-10:50 48 Limba franceză 2 Geografie 39 Istorie 52 Limba latină 26 Fizică
11.10-12:00 61 Religie 43/42 Limba engleză 39 Istorie 65Socio-umane 43 Limba engleză
12.10-13:00 66 Socio-umane 4 Limba română 19 Ed. fizica 16 Chimie 4 Limba română
13.10-14:00 24/25 Ed.plastică/Ed.muzicală 4 Limba română 66 Socio-umane 39 Istorie 14 Biologie
14.10-15:00 33 Informatica 43 Dirigentie

Clasa X B, Diriginte: FLOREA AMALIA, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 45 Limba engleză 35 Informatică 52 Limba latină 58 Matematica 8 Lb. romana
9:00-9:50 16 Chimie 50 Lb. franceza 8 Limba română 50 Limba franceză 2 Geografie
10:00-10:50 66 Socio-umane 61 Religie 27 Fizică 38 Istorie 65 Socio-umane
11.10-12:00 24/25 Ed.plastică/Ed.muzicală 2 Geografie 45 Limba engleză 27 Fizica 66 Socio-umanr
12.10-13:00 38 Istorie 8 Limba română 18 Ed. fizică 38 Istorie 14 Biologie
13.10-14:00 58 Matematica 66 Socio-umane 8 Lb. romana 45Lb. engleza
14.10-15:00 66 Dirigentie

Clasa X C, Diriginte: CAMEN SIMONA, număr de elevi: 22

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 28 Fizică 48 Limba franceză 54 Matematică 48 Limba franceză 54 Matematică
9:00-9:50 54 Matematică 35 Informatică 54 Matematică 6 Limba română 28 Fizică
10:00-10:50 16 Chimie 6 Limba română 61 Religie 65 Socio-umane 2 Geografie
11.10-12:00 12 Biologie 6 Limba română 18 Ed. fizică 44 Limba engleză 35 Informatică
12.10-13:00 39 Istorie 24/25 Ed.plastică/Ed.muzicală 64 Socio-umane 18 Ed. fizica 12 Biologie
13.10-14:00 44 Lb. engleza 14 Biologie 28 Fizică 16 Chimie
14.10-15:00 48 Dirigentie

Clasa X D, Diriginte: MÎZGACIU IONELA, număr de elevi: 29

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 34 Informatică 43 Lb. engleza 28 Fizică 28 Fizică 13 Biologie
9:00-9:50 13 Biologie 61 Religie 65 Socio-umane 58 Matematică 48 Limba franceză
10:00-10:50 34 Informatica 20 Ed. fizica 20 Ed. fizică 9 Limba română 31 Geografie
11.10-12:00 43 Limba engleză 58 Matematică 48 Limba franceză 9 Limba română 13 Biologie
12.10-13:00 28 Fizică 9 Limba română 58 Matematică 64 Socio-umane 39 Istorie
13.10-14:00 15 Chimie 24/25 Ed.plastică/Ed.muzicală 15 Chimie 58 Matematică
14.10-15:00 13 Dirigentie

Clasa X E, Diriginte: CIOPONEA OVIDIU, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 18 Ed. fizică 28 Fizică 13 Biologie 65 Socio-umane 28 Fizică
9:00-9:50 48 Limba franceză 28 Fizică 13 Biologie 48 Limba franceză 18 Ed. fizică
10:00-10:50 33 Informatică 58 Matematică 33 Informatică 58 Matematică 13 Biologie
11.10-12:00 11 Limba română 61 Religie 58 Matematică 16 Chimie 64 Socio-umane
12.10-13:00 58 Matematică 24/25 Ed.plastică/Ed.muzicală 45 Limba engleză 45 Limba engleză 31 Geografie
13.10-14:00 39 Istorie 16 Chimie 58 Dirigentie 11 Limba română 11 Limba romana

Clasa XI A, Diriginte: COTEA IULIA, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 52 Limba latină 65 Socio-umane 32 Geografie 3 Limba romana 45/42 Limba engleză
9:00-9:50 45/42 Limba engleză 45/42 Limba engleză 45/42 Limba engleză 34 Informatică 32 Geografie
10:00-10:50 65 Socio-umane 64 Socio-umane 45/42 Limba engleză 42 Limba engleză 42 Limba engleză
11.10-12:00 3 Limba romana 29 Fizică 66 Socio-umane 38 Istorie 18 Ed. fizica
12.10-13:00 3 Limba romana 3 Limba romana 52 Limba latină 24 Ed. muzicală 51 Limba franceză
13.10-14:00 51 Limba franceză 3 Limba romana 51 Limba franceza 38 Istorie 60 Religie
14.10-15:00 42 Dirigentie

Clasa XI B, Diriginte: BARBU MARIANA, număr de elevi: 35

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 5 Limba română 34 Informatică 2 Geografie 61 Religie 5 Limba română
9:00-9:50 52 Limba latină 65 Socio-umane 52 Limba latină 38 Istorie 42 Limba engleză
10:00-10:50 2 Geografie 42 Limba engleză 66 Socio-umane 13 Biologie 14 Biologie
11.10-12:00 65 Socio-umane 51 Limba franceză 61 Religie 18 Ed. fizică 5 Limba română
12.10-13:00 42 Limba engleză 51 Limba franceză 51 Limba franceză 5 Limba română 64 Socio-umane
13.10-14:00 38 Istorie 5 Limba română 24 Ed. muzicală
14.10-15:00 5 Dirigentie

Clasa XI C, Diriginte: CIUCĂ AIDA, număr de elevi: 22

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 48 Limba franceză 29 Fizică 46 Limba engleză 4 Limba română 15 Chimie
9:00-9:50 65 Socio-umane 38 Istorie 48 Limba franceză 4 Limba română 54 Matematică
10:00-10:50 54 Matematică 54 Matematică 12 Biologie 54 Matematică 32 Geografie
11.10-12:00 33 Informatică 33 Informatică 29 Fizică 46 Limba engleză 12 Biologie
12.10-13:00 29 Fizică 18 Ed. fizică 4 Limba română 33 Informatică 33 Informatică
13.10-14:00 29 Fizică 62 Religie 33 Informatică
14.10-15:00 33 Dirigentie

Clasa XI D, Diriginte: PLOAE LIVIU, număr de elevi: 28

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 65 Socio-umane 15 Chimie 1 Limba română 26 Fizică 18 Ed. fizică
9:00-9:50 1 Limba română 1 Limba română 15 Chimie 26 Fizică 35 Informatică
10:00-10:50 57 Matematică 26 Fizică 57 Matematică 46 Limba engleză 35 Informatică
11.10-12:00 26 Fizică 35 Informatică 57 Matematică 1 Limba română 32 Geografie
12.10-13:00 40 Limba franceză 38 Istorie 12 Biologie 12 Biologie 46 Limba engleză
13.10-14:00 61 Religie 12 Biologie 40 Limba franceză
14.10-15:00 24 Dirigentie

Clasa XI E, Diriginte: BOUREANU NICOLETA, număr de elevi: 23

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 13 Biologie 61 Religie 15 Chimie 35 Informatică 35 Informatică
9:00-9:50 56 Matematică 15 Chimie 35 Informatică 13 Biologie 29 Fizică
10:00-10:50 1 Limba română 1 Limba română 13 Biologie 1 Limba română 56 Matematică
11.10-12:00 29 Fizică 38 Istorie 42 Limba engleză 51 Limba franceză 51 Limba franceză
12.10-13:00 32 Geografie 29 Fizică 29 Fizică 56 Matematică 18 Ed. Fizică
13.10-14:00 42 Limba engleză 54 Matematica 65 Socio-umane
14.10-15:00 18Dirigentie

Clasa XII A, Diriginte: TEODOR MARIANA, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 51 Limba franceză 46 Limba engleză 20 Ed. fizică 2 Geografie 66 Socio-umane
9:00-9:50 43/46 Limba engleză 64 Socio-umane 43/46 Limba engleză 65 Socio-umane 43/46 Limba engleză
10:00-10:50 43/46 Limba engleză 41 Istorie 8 Limba romana 33 Informatica 8 Lb romana
11.10-12:00 27 Fizică 25 Ed. plastică 51 Limba franceză 41 Istorie 10 Limba română
12.10-13:00 8 Limba română 43/46 Limba engleză 62 Religie 8 Limba română 24 Ed. Muzicală
13.10-14:00 67 Socio-umane 52 Limba latină 64 Socio- umane 27 Fizica 51 Limba franceză
14.10-15:00 46 Dirigentie

Clasa XII B, Diriginte: MANOLEA DANIELA, număr de elevi: 32

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 4 Limba română 6 Limba română 65 Socio-umane 52 Limba latină 24 Ed. muzicală
9:00-9:50 64 Socio-umane 6 Limba română 47 Limba engleză 2 Geografie 34 Informatică
10:00-10:50 20 Ed. fizică 27 Fizică 64 Socio-umane 6 Limba română 46 Limba engleză
11.10-12:00 38 Istorie 47 Limba engleză 49 Limba franceză 6 Limba română 49 Limba franceză
12.10-13:00 67 Socio-umane 47 Limba engleză 66 Socio-umane 62 Religie 38 Istorie
13.10-14:00 27 Fizică 25 Ed. plastică 49 Limba franceză
14.10-15:00 27 Dirigentie

Clasa XII C, Diriginte: SLĂVULETE DAN, număr de elevi: 32

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 39 Istorie 64 Socio-umane 10 Limba română 10 Limba română 62 Religie
9:00-9:50 20 Ed. fizică 62 Religie 24 Ed. muzicala 52 Limba latină 27 Fizică
10:00-10:50 10 Limba română 46 Lb. engleza 10 Limba română 2 Geografie 34 Informatică
11.10-12:00 46 Limba engleză 66 Socio-umane 25 Ed. plastică 10 Limba română 14 Biologie
12.10-13:00 56 Matematică 27 Fizică 49 Limba franceză 46 Limba engleză 49 Limba franceză
13.10-14:00 49 Limba franceză 64 Socio-umane 39 Istorie
14.10-15:00 25 Dirigentie

Clasa XII D, Diriginte: DRĂGAN OTILIA, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 35 Informatică 20 Ed. Fizică 11 Limba română 11 Limba română 50 Limba franceză
9:00-9:50 35 Informatică 26 Fizică 39 Istorie 35 Informatică 26 Fizică
10:00-10:50 26 Fizică 35 Informatică 54 Matematică 35 Informatică 12 Biologie
11.10-12:00 50 Limba franceză 54 Matematica 54 Matematică 54 Matematică 47 Limba engleză
12.10-13:00 15 Chimie 54 Matematica 32 Geografie 11 Lb romana 60 Religie
13.10-14:00 64 Socio-umane 12 Biologie 54 Dirigentie 47 Limba engleză

Clasa XII E, Diriginte: VASILE CORINA, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 20 Ed. fizică 53 Matematică 26 Fizică 53 Matematică 26 Fizică
9:00-9:50 39 Istorie 53 Matematică 26 Fizică 53 Matematică 12 Biologie
10:00-10:50 50 Limba franceză 5 Limba română 47 Lb. engleza 15 Chimie 15 Chimie
11.10-12:00 64 Socio-umane 26 Fizică 32 Geografie 15 Chimie 33 Informatică
12.10-13:00 12 Biologie 12 Biologie 61 Religie 50 Limba franceză 34 Informatică
13.10-14:00 47 Limba engleză 5 Lb. romana 5 Limba română
14.10-15:00 47 Dirigentie

Clasa XII F, Diriginte: PARICI IRINA, număr de elevi: 19

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 16 Chimie 13 Biologie 61 Religie 47 Limba engleză 32 Geografie
9:00-9:50 28 Fizică 33 Informatică 20 Ed. fizica 59 Matematică 13 Biologie
10:00-10:50 64 Socio-umane 11 Limba română 28 Fizica 59 Matematică 29 Fizică
11.10-12:00 34 Informatica 28 Fizică 13 Biologie 11 Limba română 16 Chimie
12.10-13:00 11 Limba română 34 Informatică 59 Matematică 39 istorie 40 Limba franceză
13.10-14:00 40 Limba franceză 34 d Dirigentie 59 Matematica 47 Limba engleză