Clasa Preg. A Step by step A 101, Invăţători: Lulă Corina + Didu Sorin, număr de elevi: 20

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 P A P A P A P A P A
9:00-9:50 P A P A P A P A P A
10:00-10:50 P A EDF REL P A P A
11.10-12:00 EDF P A ENG P A P A

Clasa Preg. B Step by step A9, Invăţători: Cristuinea Diana + Cîrstea Ana Maria Lucia, număr de elevi: 23

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 P B P B P B P B P B
9:00-9:50 P B P B P B ENG P B
10:00-10:50 P B P B REL P B P B
11.10-12:00 P B P B EDF EDF P B

Clasa Preg. C Tradiţional A8, Invăţător: Popescu Paula, număr de elevi: 20

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 COMUNICARE IN LIMBA ROMANA COMUNICARE IN LIMBA ROMANA COMUNICARE IN LIMBA ROMANA COMUNICARE IN LIMBA ROMANA COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
9:00-9:50 MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI EDUCATIE FIZICA MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI
10:00-10:50 MUZICA SI MISCARE DEZVOLTARE PERSONALA EDUCATIE FIZICA OPTIONAL DEZVOLTARE PERSONALA
11.10-12:00 LIMBA ENGLEZA ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE RELIGIE ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE MUZICA SI MISCARE
12.10-13:00

Clasa Preg. D Tradiţional A14, Invăţător: Mîțu Claudia Daniela, număr de elevi: 14

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 COMUNICARE IN LIMBA ROMANA COMUNICARE IN LIMBA ROMANA COMUNICARE IN LIMBA ROMANA MUZICA SI MISCARE COMUNICARE IN LIMBA ROMANA
9:00-9:50 MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI COMUNICARE IN LIMBA ROMANA RELIGIE EDUCATIE FIZICA
10:00-10:50 DEZVOLTARE PERSONALA DEZVOLTARE PERSONALA MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI EDUCATIE FIZICA OPTIONAL
11.10-12:00 ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE ARTE VIZUALE SI ABILITATI PRACTICE LIMBA ENGLEZA MATEMATICA SI EXPLORAREA MEDIULUI MUZICA SI MISCARE

Clasa I A Step by step A4, Invăţători: Scarlat Denisa Ana Maria + Gherheș-Cruceru Loredana, număr de elevi: 25

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 I A EDF I A I A I A
9:00-9:50 I A ENG I A EDF I A
10:00-10:50 I A I A I A I A I A
11.10-12:00 I A I A I A I A I A
12.10-13:00 REL

Clasa I B Traditional A109, Invăţător: Mitrică Constantina, număr de elevi: 17

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Dezvoltare personala Matematică și explorarea mediului Matematică și explorarea mediului Matematică și explorarea mediului Comunicare în limba română
9:00-9:50 Comunicare în limba română Comunicare în limba română Comunicare în limba română Comunicare în limba română Optional
10:00-10:50 Matematică și explorarea mediului Comunicare în limba română Arte vizuale și abilități practice Comunicare în limba română Religie
11.10-12:00 Muzică și mișcare Educație fizică Muzică și mișcare Educație fizică Arte vizuale si abilități practice
12.10-13:00 Limba engleză

Clasa I C Traditional A106, Invăţător: Romna Nicoleta, număr de elevi: 19

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 I C I C I C I C I C
9:00-9:50 EDF I C I C I C I C
10:00-10:50 I C I C I C I C EDF
11.10-12:00 I C I C I C I C REL
12.10-13:00 ENG

Clasa II A Step by step A100, Invăţători: Afrem monica + Oanță Aurora, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 II A II A II A II A II A
9:00-9:50 II A II A II A II A REL
10:00-10:50 II A EDF II A II A II A
11.10-12:00 II A II A ENG II A II A
12.10-13:00 EDF

Clasa II B Traditional A102, Invăţător: Păuna Tanța, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 II B II B II B II B II B
9:00-9:50 II B II B II B II B II B
10:00-10:50 REL II B II B EDF II B
11.10-12:00 ENG II B II B II B II B
12.10-13:00 EDF

Clasa III A Step by step A108, Invăţători: Georgescu Elena + Dima Florentina, număr de elevi: 21

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 Limba și literatura română Limba și literatura romănă Limba și literatura română Limba și literatura română Limba și literatura română
9:00-9:50 Matematică Matematică Educație fizică Matematică Muzică și mișcare
10:00-10:50 Limba engleză Științe ale naturii Matematică Opțional (Matematică distractivă) Arte vizuale și abilități practice
11.10-12:00 Religie Arte vizuale și abilități practice Educație civică Joc și mișcare Limba engleză
12.10-13:00 Educație fizică

Clasa III B Tradiţional A103, Invăţător: Dumitrescu Ionela, număr de elevi: 33

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 III B III B III B III B III B
9:00-9:50 EDF III B III B III B III B
10:00-10:50 III B III B III B REL III B
11.10-12:00 III B EDF III B ENG III B
12.10-13:00 ENG

Clasa IV A Step by step A105, Invăţători: Popescu Alexandra + Delcea Silvia, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 IV A IV A REL IV A IV A
9:00-9:50 IV A IV A ENG IV A IV A
10:00-10:50 EDF IV A IV A IV A IV A
11.10-12:00 IV A IV A IV A IV A IV A
12.10-13:00 ENG EDF

Clasa IV B Tradiţional A104, Invăţător: Nedelcu Ecaterina, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 IV B IV B IV B IV B IV B
9:00-9:50 IV B REL IV B IV B IV B
10:00-10:50 IV B IV B ENG IV B IV B
11.10-12:00 EDF IV B IV B IV B IV B
12.10-13:00 ENG EDF

Clasa V A A202, Diriginte: Liculescu Mirela, număr de elevi: 22

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ENG MAT MAT MAT EDF
9:00-9:50 FRA EDF ROM MAT ENG
10:00-10:50 EDP DIR BIO ROM EDS
11.10-12:00 IST ROM IST ROM INF
12.10-13:00 EDM GEO EDT FRA
13.10-14:00 REL* REL

Clasa V B A201, Diriginte: Teodor Mariana, număr de elevi: 25

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ROM ROM MAT EDF MAT
9:00-9:50 ROM FRA EDS DIR FRA
10:00-10:50 IST EDF EDP ROM IST
11.10-12:00 GEO ENG BIO EDT REL
12.10-13:00 EDM ENG EDF* INF
13.10-14:00 MAT MAT

Clasa V C A208, Diriginte: Tiță Marius, număr de elevi: 28

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 EDP FRA EDF BIO MAT
9:00-9:50 ROM ROM MAT MAT FRA
10:00-10:50 ROM IST MAT ROM GEO
11.10-12:00 ENG MAT* EDT REL EDM
12.10-13:00 EDS EDF IST
13.10-14:00 DIR ENG INF
14.10-15:00

Clasa VI A A204, Diriginte: Ploae Liviu, număr de elevi: 25

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ENG ROM ROM FIZ
9:00-9:50 IST BIO FIZ ROM ROM
10:00-10:50 FRA EDS EDM EDT EDP
11.10-12:00 EDF DIR MAT MAT* BIO
12.10-13:00 REL MAT INF GEO ENG
13.10-14:00 MAT MAT FRA
14.10-15:00 EDF

Clasa VI B A206, Diriginte: Voica Mihaela, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ROM FRA INF EDF ROM
9:00-9:50 ROM ROM MAT BIO MAT
10:00-10:50 ROM* EDM IST FRA BIO
11.10-12:00 EDS MAT DIR REL ENG
12.10-13:00 EDP MAT EDF EDT FIZ
13.10-14:00 FIZ ENG GEO
14.10-15:00

Clasa VII A A207, Diriginte: Turcu Aurora, număr de elevi: 27

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ROM EDF MAT DIR FRA
9:00-9:50 MAT* ROM EDF FRA ROM
10:00-10:50 IST FIZ EDT INF ROM
11.10-12:00 MAT LAT ENG EDS ENG
12.10-13:00 MAT MAT CHI BIO REL
13.10-14:00 GEO CHI BIO EDM EDP
14.10-15:00 FIZ

Clasa VII B A203, Diriginte: Chiosa Sabina, număr de elevi: 33

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 DIR ENG FRA LAT FIZ
9:00-9:50 EDP ROM IST INF BIO
10:00-10:50 MAT FIZ MAT* MAT EDS
11.10-12:00 MAT FRA ROM EDF CHI
12.10-13:00 ENG CHI MAT ROM BIO
13.10-14:00 GEO EDM EDF ROM REL
14.10-15:00 EDT

Clasa VIII A A205, Diriginte: Mănescu Alexandru, număr de elevi: 24

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 EDF IST ROM EDS ROM
9:00-9:50 CHI ENG EDP EDF GEO
10:00-10:50 ROM INF FRA DIR CHI
11.10-12:00 ROM IST MAT FRA FIZ
12.10-13:00 GEO MAT MAT FIZ ENG
13.10-14:00 EDM EDT BIO
14.10-15:00 REL MAT* MAT

Clasa VIII B A200, Diriginte: Petrescu Ionela, număr de elevi: 33

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 BIO ROM EDS IST MAT*
9:00-9:50 MAT MAT ROM EDT EDF
10:00-10:50 GEO MAT ROM EDF FRA
11.10-12:00 INF ENG MAT DIR ROM
12.10-13:00 CHI CHI FRA EDM ENG
13.10-14:00 EDP FIZ IST GEO FIZ
14.10-15:00 REL

Clasa IX A B206, Diriginte: Pasăre Denisa, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ENG ROM ENG LOG Eng**
9:00-9:50 EDM ENG FRA EDV ENG
10:00-10:50 LOG CHI BIO ENG LAT
11.10-12:00 GEO FIZ INF EDF ROM
12.10-13:00 MAT GEO MAT FIZ INF
13.10-14:00 IST FRA ROM IST DIR
14.10-15:00 REL ROM

Clasa IX B B110, Diriginte: Camen Simona, număr de elevi: 28

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 BIO EDM ENG FRA CHI
9:00-9:50 INF FRA GEO LAT INF
10:00-10:50 ENG REL* EDF MAT EDM
11.10-12:00 MAT LOG ROM LOG IST
12.10-13:00 ROM FIZ GEO ROM REL
13.10-14:00 ROM DIR FIZ ENG
14.10-15:00 IST EDV

Clasa IX C C.ET.1, Diriginte: Negrea Mihaela, număr de elevi: 26

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 FRA INF FIZ FRA EDM / EDV
9:00-9:50 ENG ROM BIO INF CHI
10:00-10:50 CHI GEO LOG FIZ INF
11.10-12:00 ROM REL MAT* ROM ENG
12.10-13:00 EDF IST MAT BIO ROM
13.10-14:00 FIZ MAT DIR
14.10-15:00 MAT MAT

Clasa IX D B308, Diriginte: Mîzgaciu Ionela, număr de elevi: 23

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 MAT FRA MAT BIO
9:00-9:50 CHI MAT LOG ROM INF
10:00-10:50 FRA BIO ROM ROM FIZ
11.10-12:00 EDM / EDV INF GEO FIZ ENG
12.10-13:00 MAT* INF FIZ REL CHI
13.10-14:00 MAT ENG IST EDF
14.10-15:00 ROM DIR

Clasa X A C. ET.2, Diriginte: Băcăra Oana, număr de elevi: 30

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 EDF ENG ROM CHI ENG
9:00-9:50 REL MAT ROM EDA EDM / EDV
10:00-10:50 MAT ROM ENG PSIH FIZ
11.10-12:00 FRA GEO GEO FIZ INF
12.10-13:00 ROM PSIH BIO ENG LAT
13.10-14:00 Eng** ENG FRA DIR
14.10-15:00 IST IST IST

Clasa X B B302, Diriginte: Barbu Mariana, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 PSIH EDA INF ROM PSIH
9:00-9:50 ROM EDM / EDV REL MAT CHI
10:00-10:50 BIO FRA MAT ENG EDF
11.10-12:00 ENG GEO ENG* GEO LAT
12.10-13:00 FIZ ROM FIZ IST FRA
13.10-14:00 IST ROM IST ENG
14.10-15:00 DIR

Clasa X C B208, Diriginte: Ionescu Marina, număr de elevi: 32

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 CHI CHI* EDV / EDM ROM ROM
9:00-9:50 FRA INF ENG ROM PSIH
10:00-10:50 FIZ IST EDA IST ENG
11.10-12:00 PSIH FIZ IST ENG FRA
12.10-13:00 BIO EDF ROM GEO
13.10-14:00 DIR LAT GEO REL
14.10-15:00 MAT MAT

Clasa X D B303, Diriginte: Ciucă Aida, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 EDF REL FIZ ROM
9:00-9:50 EDA PSIH FIZ FRA BIO
10:00-10:50 ENG MAT EDF INF FRA
11.10-12:00 EDV / EDM MAT ROM MAT CHI
12.10-13:00 IST FIZ ROM CHI MAT*
13.10-14:00 ENG BIO MAT
14.10-15:00 INF DIR GEO

Clasa X E B108, Diriginte: Făgețeanu Carmen, număr de elevi: 32

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 EDA FIZ ROM ROM INF
9:00-9:50 BIO EDV / EDM ROM CHI FIZ
10:00-10:50 MAT BIO FRA FIZ IST
11.10-12:00 MAT FRA CHI INF MAT
12.10-13:00 ENG PSIH GEO MAT ENG
13.10-14:00 EDF EDF MAT* REL
14.10-15:00 DIR

Clasa XI A B202, Diriginte: Slăvulete Dan, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 STI LAT EART ECON
9:00-9:50 ENG / ENG ENG* FRA GEO ROM
10:00-10:50 FRA ENG / ENG ENG / ENG LitU ENG / ENG
11.10-12:00 LAT INF SOC REL* SocU*
12.10-13:00 IST ROM ROM SocU* REL
13.10-14:00 ENG / ENG IST ROM Eng**
14.10-15:00 DIR FRA EDF

Clasa XI B B207, Diriginte: Vasile Corina, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 REL LAT EDF ROM SocU*
9:00-9:50 SocU* SOC ROM ROM ECON
10:00-10:50 ENG IST LitU GEO INF
11.10-12:00 STI FRA FRA FRA EDP*
12.10-13:00 ROM IST* IST ENG EART
13.10-14:00 ENG REL* LAT
14.10-15:00 DIR

Clasa XI C B306, Diriginte: Noață Ileana, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 INF EART EDF ROM
9:00-9:50 GEO SocU* LAT SocU* FRA
10:00-10:50 LitU ROM ENG FRA SOC
11.10-12:00 IST IST* ROM ENG ECON
12.10-13:00 ENG* LAT ROM REL* IST
13.10-14:00 ENG FRA STI REL
14.10-15:00 DIR

Clasa XI D B307, Diriginte: Drăgan Otilia, număr de elevi: 22

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 DIR BIO* INF
9:00-9:50 FIZ INF REL IST MAT
10:00-10:50 MAT MAT* INF ECON MAT
11.10-12:00 FIZ CHI* MAT FIZ ROM
12.10-13:00 FRA FRA BIO ENG ROM
13.10-14:00 CHI EDF GEO INF
14.10-15:00 ROM ENG

Clasa XI E C. Et.3, Diriginte: Parici Irina, număr de elevi: 29

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 DIR INF BIO* CHI* EDF
9:00-9:50 FIZ ENG MAT FIZ ENG
10:00-10:50 INF FRA MAT CHI CHI
11.10-12:00 IST ROM BIO ROM GEO
12.10-13:00 REL REL* FRA ROM ECON
13.10-14:00 MAT MAT* BIO
14.10-15:00 FIZ

Clasa XII A B205, Diriginte: Dobre Sonia, număr de elevi: 31

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 FRA FIL Eng** ENG / ENG
9:00-9:50 ENG / ENG GEO ENG / ENG FIL LAT
10:00-10:50 ROM ENG / ENG ROM FRA ENG / ENG
11.10-12:00 ROM IST FRA ROM REL
12.10-13:00 ENG* ENG* LitU IST EDF
13.10-14:00 INF* SocU* STI INF EART
14.10-15:00 EDM* DIR

Clasa XII B B109, Diriginte: Țecu Diana, număr de elevi: 34

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 FIL REL FIL ENG* LAT
9:00-9:50 INF STI ENG FRA ROM
10:00-10:50 EDM* GEO FRA CHI* LitU
11.10-12:00 ENG EDF SocU* IST ENG
12.10-13:00 FRA ROM EDP* INF* EART
13.10-14:00 ROM ROM DIR
14.10-15:00 IST

Clasa XII C B107, Diriginte: Preduș Asineta, număr de elevi: 35

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 ENG ENG* ROM FIL DIR
9:00-9:50 ENG* CHI* INF ROM IST
10:00-10:50 GEO LAT SocU* ROM ENG
11.10-12:00 STI FIL EART ENG FRA
12.10-13:00 IST* FRA EDF FRA ROM
13.10-14:00 REL INF* IST LitU
14.10-15:00

Clasa XII D A18, Diriginte: Popescu Mihaela, număr de elevi: 20

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 DIR BIO ENG FIZ MAT*
9:00-9:50 INF ROM FRA ENG FIZ
10:00-10:50 FIL ROM ROM MAT MAT
11.10-12:00 FRA MAT FIZ MAT EDF
12.10-13:00 INF INF* IST INF
13.10-14:00 BIO* INF REL
14.10-15:00 CHI GEO

Clasa XII E B309, Diriginte: Lacusta Xenia, număr de elevi: 20

Ora Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
8:00-8:50 FIZ ROM BIO* INF* REL
9:00-9:50 FIL FIZ BIO FIZ ROM
10:00-10:50 SocU* INF GEO BIO ROM
11.10-12:00 FRA MAT* EDF CHI MAT*
12.10-13:00 MAT FRA ENG MAT ENG
13.10-14:00 IST MAT
14.10-15:00 CHI DIR