COMISII CU CARACTER PERMANENT
  1. Comisia pentru curriculum
  2. Comisia de evaluare și asigurare a calității
  3. Comisia pentru perfecţionare şi formare continuă
  4. Comisia de securitate și sănătate în muncă și pentru situații de urgență
  5. Comisia pentru controlul managerial intern
  6. Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenței, a faptelor de corupție și discriminării în mediul școlar și promovarea interculturalității
  7. Comisia pentru proiecte , programe si activitati extrascolare
COMISII CU CARACTER TEMPORAR
  1. Comisia pentru frecvență, combaterea absenteismului și a abandonului școlar
  2. Comisia pentru proiecte europene
  3. Comisia pentru consiliere și orientare școlară și profesională
  4. Comisia de promovare și reprezentare publică a instituției școlare
  5. Comisia pentru siguranta civică
  6. Comisia pentru organizarea simulărilor examenelor naționale (EN VIII și Bacalaureat)
  7. Comisia pentru verificarea documentelor școlare și a actelor de studii
  8. Comisia de cercetare disciplinară
  9. Comisia pentru olimpiade şi concursuri şcolare
  10. Comisia pentru dezvoltare durabilă
  11. Comisia pentru buna functionare a cantinei si a internatelor școlare
  12. Comisia pentru organizarea și desfășurarea serviciului pe școală
  13. Comisia de gestionare a Programului Național ”Laptele și cornul”
  14. Comisia de gestionare a burselor școlare
  15. Comisia sportului școlar
  16. Comisia de selecționare a documentelor de arhivă
  17. Comisia de gestionare a activităților derulate prin SIIIR

COMISII CU CARACTER PERMANENT

Comisia pentru curriculum
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Brumar Mihaela
Membri:
Comisia de evaluare și asigurare a calității
Director coordonator: Vînturiș Irina
Președinte: Negrea Mihaela
Membri:
Comisia pentru perfecţionare şi formare continuă
Director coordonator: Vînturiș Irina
Președinte: Liculescu Mirela
Membri:
Comisia de securitate și sănătate în muncă și pentru situații de urgență
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Pîrlea Sorin
Membri:
Comisia pentru controlul managerial intern
Director coordonator: Brumar Mihaela
Comisia pentru prevenirea și eliminarea violenței, a faptelor de corupție și discriminării în mediul școlar și promovarea interculturalității
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Preduș Asineta
Membri:
Comisia pentru proiecte , programe si activitati extrașcolare
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Ivașcu Claudia
Membri:

COMISII CU CARACTER TEMPORAR

Comisia pentru frecvență, combaterea absenteismului și a abandonului școlar
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Lacusta Xenia
Membri:
Comisia pentru proiecte europene
Director coordonator: Brumar Mihaela
Responsabil: Camen Simona
Membri:
Comisia pentru consiliere și orientare școlară și profesională
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Florea Amalia
Membri:
Comisia de promovare și reprezentare publică a instituției școlare
Director coordonator: Brumar Mihaela
Responsabil: Ivașcu Claudia
Membri:
Comisia pentru siguranta civică
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Barbu Gheorghe
Vicepreședinte: Slăvulete Dan
Secretar: Fota Dana
Membri:
Comisia pentru organizarea simulărilor examenelor naționale (EN VIII și Bacalaureat)
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Cotea Iulia
Membri:
Comisia pentru verificarea documentelor școlare și a actelor de studii
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Ciucă Aida
Membri:
Comisia de cercetare disciplinară
Director coordonator: Brumar Mihaela
Responsabil: Chirea Cristiana
Membri:
Comisia pentru olimpiade şi concursuri şcolare
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Vasile Corina
Membri:
Comisia pentru dezvoltare durabilă
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Popescu Mihaela
Membri:
Comisia pentru buna functionare a cantinei si a internatelor școlare
Director coordonator: Brumar Mihaela
Responsabil: Parici Irina
Membri:
Comisia pentru organizarea și desfășurarea serviciului pe școală
Director coordonator: Vînturiș Irina
Responsabil: Drăgan Otilia
Membri:
Comisia de gestionare a Programului Național ”Laptele și cornul”
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Brumar Mihaela
Responsabil: Tâlău Romeo
Membri:
Comisia de gestionare a burselor școlare
Director coordonator: Vînturiș Irina
Președinte: Vînturiș Irina
Responsabil: Mîzgaciu Ionela
Membri:
Comisia sportului școlar
Director coordonator: Brumar Mihaela
Președinte: Brumar Mihaela
Președinte executiv: Boureanu Nicoleta
Vicepreședinte: Popescu Carmen
Secretar: Rosianu Aida
Membri:
Comisia de selecționare a documentelor de arhivă
Director coordonator: Brumar Mihaela
Responsabil: Tălău Mihaela
Secretar: Popescu Cristina
Membri:
Comisia de gestionare a activităților derulate prin SIIIR
Director coordonator: Brumar Mihaela
Administrator SIIIR: Popescu Ioana
Secretar comisie: Tălău Mihaela
Membri:
Responabili comisii de lucru LTHC